ÇÖZÜM ORTAĞINIZ OLARAK TEKLİFİMİZ

Kazandır ve Kazan İlkesiyle Çalışıyor ve Çözümler Üretiyoruz
SGK tarihinde uygulamaya alınmış en kapsamlı ve firmalar lehine en avantajlı, ancak uygulaması ve mevzuatı en karmaşık olan 6111 SGK Prim Teşvik Uygulaması başta olmak üzere 2017 Şubat ayında yürürlüğe giren 687 sayılı KHK kapsamında sağlanan teşvikler ve SGK mevzuatımızdaki diğer teşvikleri şirketiniz adına başlatmak istiyoruz.

Öncelikle, 687 sayılı KHK ile sağlanan istihdam teşvikleri kapsamında dikkat edilmesi gereken kritik hususları da göz önünde bulundurarak 6111 sayılı SGK Prim Teşvikleri dahil tüm teşviklerden ne ölçüde faydalandığınızın kontrolünü ücretsiz yapıyor ve analiz sonuçlarımızı size aktarıyoruz.

Sonrasında teşviklerin uygulanabilirliğini veya teşviklerden eksik faydalanma olduğunu tespit ettiğimiz anda size, ‘’KAZANDIR, KAZAN’’ sistemi içerisinde en makul ve anlamlı şekliyle, birlikte çalışmayı teklif ediyoruz.

Bu kapsamda uygulamaya alabileceğimiz tüm SGK teşviklerinden bütçenize sağlayacağımız katkı üzerinden, belirleyeceğimiz oranda hizmet bedeli almayı talep ediyoruz.

Teşvik uygulanamayacak olan iş yerlerinde yaptığımız ön çalışmalar karşılığında ise hiçbir şekilde ücret talebimiz olmayacaktır.